Dinamo desants palīdz ar 11:3 uzvarēt Jūrmalas HASC

Latvijas hokeja čempionāta pirmajās ceturtdaļfināla spēlēs ar Rīgas Dinamo pastiprinātais HK Liepāja ar 11:3 uzvarēja Jūrmalas HASC, bet čempioni HS Rīga/Prizma tikai pagarinājumā ar 2:1 pieveica Jelgavas Zemgale/LLU.

Ar ļoti pārliecinošu uzvaru izslēgšanas turnīru iesāka Liepāja, kas ar 11:3 savā laukumā sagrāva regulārās sezonas vājāko vienību Jūrmalas HASC, kaut vēl spēles vidū rezultāts bija vien 3:2. Šajā mačā Liepājas sastāvs bija papildināts arī ar vairākiem Kontinentālās Hokeja līgas komandas Rīgas Dinamo spēlētājiem. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Edgars Homjakovs un Roberts Bukarts, kuri arī izpildīja pa vienai rezultatīvai piespēlei. Savukārt ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Māris Bičevskis.

Rīga/Prizma ar rezultātu 2:1 savā laukumā pieveica Jelgavas Zemgale/LLU spēlētājus. Rezultātu 46.minūtē atklāja jelgavnieku spēlētājs Valentīns Feoktistovs, tomēr 52.minūtē vairākumu izmantoja Bruno Priede un mājinieki panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus 69.minūtē guva Vladislavs Balakuns.