Desprē vārti palīdz Ducks atgūt vadību sērijā pret Blackhawks

Pateicoties aizsarga Simona Desprē uzvaras vārtiem otrās trešdaļas izskaņā, Anaheimas Ducks vienība guva panākumu NHL Rietumu konferences finālsērijas trešajā spēlē. Aizvadītajā mačā Ducks ar rezultātu 2:1 pārspēja Čikāgas Blackhawks hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām atgūstot vadību ar rezultātu 2-1.

Spēles 13.minūtē Ducks hokejistus vadībā izvirzīja Patriks Marūns, tomēr pirmās trešdaļas pēdējā minūtē izlīdzinājumu panāca Patriks Keins.

20 minūtes vēlāk Desprē atguva vadību Ducks, bet trešajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās. Desprē guva savus karjerā pirmos vārtus Stenlija kausa ietvaros. Zīmīgi, ka ar rezultatīvām piespēlēm abos Ducks vārtu guvumos izcēlās Raiens Geclafs, bet dāņu vārtsargs Frederiks Andersens atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem.

Šo komandu iepriekšējais mačs otrdien noslēdzās vien trešajā pagarinājumā, Blackhawks hokejistiem viesos uzvarot ar 3:2. Savukārt, Austrumu konferences finālsērijā pašlaik Tampabejas Lightning ar rezultātu 2-1 ir vadībā pret regulārās sezonas uzvarētāju Ņujorkas Rangers.