Bukartam rezultatīva piespēle un uzvaru nesošais “bullītis” Čehijas čempionāta mačā

Latvijas hokejists Roberts Bukarts piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli un realizēja uzvaru nesošo “bullīti” pēcspēles metienu sērijā Zlin komandas labā Čehijas augstākās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē. Ziln izbraukumā ar 2:1 uzveica Olomouc vienību.

Bukarts atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Ziln komandai panākt neizšķirtu 1:1 mača trešā perioda ievadā. Cīņas uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles metienu sērijā, kur izšķirošo metienu realizēja tieši Bukarts. Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 36 sekundes, izdarīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bukarts pārtrauca “sauso” sēriju, jo uzbrucējs iepriekšējos piecos mačos pie rezultativitātes punktiem nebija ticis. Uzbrucējam janvāra beigās pārtrūka 12 rezultatīvo spēļu sērija, kuru viņš sāka vēl pagājušā gada nogalē. Tāpat Bukarts tika nosaukts par decembra labāko čempionāta hokejistu.

Latvijas hokejists šosezon piedalījies 31 spēlē Čehijas čempionātā, kuru laikā izcēlies ar 17 gūtiem vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.