Bukartam divi vārti un rezultatīva piespēle uzvarētā Čehijas čempionāta mačā

Latviešu uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien turpināja savu rezultatīvo sēriju, gūstot divus vārtus un izdarot rezultatīvu piespēli, kas palīdzēja viņa pārstāvētajai Zlin komandai izcīnīt uzvaru Čehijas augstākās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē.

Bukarts desmito maču pēc kārtas guva punktus, kamēr Zlin viesos ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspēja Plzeņas Škoda vienību. Bukarts ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača ceturtajā minūtē, kad viņa komandas biedrs Petrs Holīks panāca 2:0. Savukārt pats latvietis vārtus iemeta otrā perioda 17.minūtē un trešās trešdaļas vidū, kad panāca jau 4:1.

Bukarts nospēlēja 17 minūtes un 21 sekundi, sešas reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficentu +1. Latvietis šajā mačā tika atzīts par Zlin labāko spēlētāju.

Latvijas hokejists ar rezultativitāti izcēlies 12 no pēdējām 13 savas komandas spēlēm, kurās kopā savācis desmit vārtus un deviņas rezultatīvas piespēles. Spēlētājs tika nosaukts par decembra labāko čempionāta hokejistu.