Blackhawks panākums piektajā spēlē, nonāk uzvaras attālumā no Stenlija kausa

Vadību sērijā pret Tampabejas Lightning atguvusi Čikāgas Blackhawks vienība, kas kārtējā sīvā mačā izbraukumā ar 2:1 pārspēja Lightning hokejistus. Uzvaru viesiem nodrošināja Antuāna Vermeta precīzais raidījums. Sērijā šobrīd ar 3-2 vadībā ir Blackhawks, turklāt nākamā spēle norisināsies viņu laukumā.

Spēle sākās ar labām vēstīm Lightning faniem –  vārtos atgriezās savainotais Bens Bišops.  Blackhawks spēlētāji zinādami Bišopa veselības likstas, pirmajās trīs minūtēs izdarīja vairākus metienus. Septītajā minūtē Bišops nevajadzīgi pameta vārtus, turklāt aptuveni  pie iemetiena apļa netrāpīja ripai un papildus tam saskrējās ar aizsargu. Patriks Šārps pēc briesmīgās Bišopa kļūdu ķēdes ripu raidīja jau tukšos vārtos. 1:0 Čikāgas Blackhawks labā.

Otrās perioda ievads aizritēja ļoti intensīvi – komandas bez pātraukuma nospēlēja vairāk kā 8 minūtes.  Mājinieki tomēr spēja panāk izlīdzinājumu –  Džeisons Garisons  piespēlēja Valteri Filpulam, un soms no sarežģītas pozcījas iemeta un panāca 1:1.

Trešā perioda 4.minūtē pretuzbrukumā Antuāns Vermets bija veiklākais pie Bena Bišopa atsistās ripas un atguva vadību Blackhawks 2:1. Lai labas iespējas bija Stīvenam Stemkosam,  Ondržejam Palātam, tomēr Korijs Krofords palika nepārspēts un Blackhaws izcīnīja svarīgu panākumu, tādējādi nonākot uzvaras attālumā no Stenlija kausa iegūšanas.