Beļavskis ar žigulīti, Puče un Sorokins bez zirga pases

0 komentāri

Arī portālā Skaties.lv ikviens varēs vērot 2015.gada Pasaules čempionātu hokejā Čehijā. Latvijas izlases pretinieki A grupas spēlēs būs Zviedrija, Kanāda, Čehija, Šveice, Francija, Vācija un Austrija. Hokeju pārraidīs arī TV3, TV5, TV6, VSB un lielākais nacionālais video portāls TVPlay.

Kanāls Viasat Sport Baltic pārraidīs visas 64 Pasaules čempionāta spēles, savukārt kanāls TV6 ļaus sekot 21 spēlei. Pasaules čempionātu komentēs VSB komentētāji Oļegs Sorokins, Anatolijs Kreipāns, Artis Ābols, Jānis Vuguls, Aivars Zahārovs, Toms Prāmnieks, Ģirts Ankipāns, Oskars Morozovs un Vladimirs Ivanovs, bet hokeja studijas jau ierasti vadīs Armands Puče un Oļegs Sorokins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz Prāgai Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis mēģinās nokļūt ar žigulīti, ko stūrē Miķelis Rēdlihs. Tik raiti negāja Armandam Pučem un Oļegam Sorokinam, kuru braucienu pajūgā apturēja zirga pases trūkums. Tomēr jāpiekrīt Oļegam – vienalga kā, ar zirgu, žigulī vai limuzīnā, Latvijas hokeja izlase zina savu mērķi un darīs visu, lai to sasniegtu!

Skaties foto no klipa filmēšanas!

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas