Arvīds Reķis: Es esmu piedzimis kā latvietis un vienmēr būšu latvietis

0 komentāri

Latvijas izlases pamatvērtība Arvīds Reķis vairak nekā 10 gadu garumā par savām mājām šobrīd sauc Augsburgas Panthers klubu, kura rindās šogad aizvada jau septīto sezonu. Latviešu hokejistu vietējie līdzjutēji sauc par savējo. Pantēru sastāvā vienu sezonu pirms vairākiem gadiem aizvadīja pašreizējais HK Kurbads spēlētājs Rodrigo Laviņš. Kluba vadība vēl šodien izsaka atzinīgus vārdus par abu latviešu sniegumu un attieksmi.

Spēlētājs intervijā sacīja, ka ir īsts Latvijas patriots: “Es esmu piedzimis kā latvietis un vienmēr būšu latvietis.” Vēl aizsargs pastāstīja par karjeras līkločiem, dzīvošanu un spēlēšanu Vācijā, izlasi un vēl citiem interesantiem tematiem. Arvīds Reķis karjeras laikā arī četras sezonas pārstāvējis Rīgas Dinamo vienību, kā arī izlases sastāvā piedalījies vairākos Pasaules hokeja čempionātos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas