Arī HK Kurbads izlīdzina rezultātu Latvijas čempionāta pusfinālā

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla otrajā spēlē HK Kurbads izbraukumā ar 4:1 pārspēja Liepājas vienību, sērijā panākot neizšķirtu 1-1.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrā perioda ceturtajā minūtē vairākumā liepājniekus vadībā izvirzīja Dmitrijs Korņilovs. Jau trešās trešdaļas 40.sekundē izlīdzinājumu panāca Kurbada spēlētājs Gatis Gricinskis. Kad trešajā periodā bija aizvadītas sešas minūtes precīzs bija Jānis Straupe, kurš Kurbadu izvirzīja vadībā ar 2:1 Pēc divām minūtēm pārsvaru palielināja Aleksandrs Macijevskis, bet astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Artjoms Ogorodņikovs panāca jau 4:1 Kurbads vienības labā.

Pa gūtiem vārtiem un rezultatīvai piespēlei šajā mačā bija trim Kurbada spēlētājiem – Macijevskim, Ogorodņikovam un Straupem.

Pirmajā spēlē Liepāja pēcspēles metienos izcīnīja uzvaru ar 2:1. Līdz ar to arī šajā sērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1. Trešā sērijas spēle otrdien risināsies Ogrē.