Aicina izvērtēt, vai Lipmana izteikumi nesatur nacionālā naida kurināšanas pazīmes

0 komentāri

Pārpratums vai apzināta rīcība. Sabiedrības sašutumu izraisījusi Latvijas Hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana sūdzēšanās Krievijas žurnālistiem, kas jau tiek traktēta kā nacionālā naida kurināšana. Tikmēr pats vaininieks apgalvo, ka esot kļuvis par provokācijas upuri.

Kamēr Krievijā hokeja kaislības beigušās, Latvijā tās tikai sākušās. Pamatīgs konflikts izveidojies Rīgas Dinamo vadībai ar Latvijas Hokeja federācijas prezidentu.

Konflikta epicentrā Lipmana pirms nedēļas sniegtā intervija Krievijas interneta portālam Sportfakt. Tajā Latvijas Hokeja federācijas prezidents sūkstās, ka latvieši ir lieli nacionālisti, kuriem izteikti nepatīk krievi un ebreji.

Sašutumu par Lipmana izteikumiem pauž hokeja kluba Rīgas Dinamo vadība, kas aicina izvērtēt, vai intervijā paustais nesatur nacionālā naida kurināšanas pazīmes.

Savickis uzskata, ka šoreiz Lipmans pārkāpis sarkano līniju. Tāpēc turpmāko sadarbību redz ļoti grūtu, faktiski gandrīz vairs neiespējamu.

Kirovam Lipmanam ir savs skaidrojums. Viņš esot kļuvis par provokācijas upuri. Turklāt, kā apgalvo Lipmans, viņš esot stipri pārprasts. Un tā nemaz neesot bijusi oficiāla intervija, bet vienkārši papļāpāšana ar žurnālistu.

Lipmans nožēlojot, ka tā sanācis. Taču apzinās, ka izlietu ūdeni vairs nesasmelsi.

Rīgas Dinamo saasināto reakciju Limpans skaidro ar vēlmi nomainīt Latvijas Hokeja federācijas prezidentu. Viņam par to neesot bažas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas