Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Hokejs

VIDEO: Kanādas hokejisti Pasaules kausā apspēlē Eiropu

VIDEO: Kanādas hokejisti Pasaules kausā apspēlē Eiropu

Kanādas hokeja izlase Toronto notiekošā Pasaules kausa (PK) spēlē trešdien cīņā par pirmo vietu A apakšgrupā ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspēja Eiropas izlasi. Ar diviem gūtiem vārtiem turnīra saimnieku rindās izcēlās Džonatans Tēvzs.

FOTO: Balderis un Lipmans piedalās Kurbads ledushalles pamatakmens ielikšanā

FOTO: Balderis un Lipmans piedalās Kurbads ledushalles pamatakmens ielikšanā

Trešdien, 21. septembrī, Rumbulā, Lidlauka ielā 37, tika iebūvēts ledus halles Kurbads pamatakmens. Svinīgā pasākumā hokeja kluba Kurbads vadītājs Andis Pikāns, LHF prezidents Kirovs Lipmans un halles projekta autors, arhitekts Vents Grietēns halles pamatos iemūrēja laika kapsulu ar simbolisku vēstījumu.

VIDEO: kas notiek mūsu hokeja pasaulē?

LNT Ziņu TOP 10 VIDEO: kas notiek mūsu hokeja pasaulē?

Tieši pirms nedēļas šajā laikā Latvijas hokeja izlase cīnījās ar Vāciju, lai iekļūtu arī nākamajās olimpiskajās spēlēs. Zaudējām un neiekļuvām. Sāpīgi, bet, iespējams, arī likumsakarīgi, jo hokeju pēdējā laikā piemeklē skandāls pēc skandāla un no vienām nedienām nonākam nākamajās. Tā kā hokejs ir gandrīz vai vienīgais sporta veids, kas apvieno mūsu sabiedrību, jo spēlēs Latvijas vārdu skaļi skandē visi, neatkarīgi no tautības, dzimuma vai vecuma, mūsu sporta lietu eksperts Edgars Barbaks devās noskaidrot, kas notiek mūsu hokeja pasaulē? Vai tā ir tāda, kā “melnā strīpa”, vai tomēr esam nonākuši uz lēna sabrukuma un panīkuma ceļa?

Kanāda iemet piecas ripas un revanšējas ASV

Kanāda iemet piecas ripas un revanšējas ASV

Kanādas hokeja izlase, turpinot gatavoties Pasaules kausa izcīņai, sestdien pārbaudes mačā savu skatītāju priekšā ar 5:2 (3:1, 1:1, 1:0) uzvarēja ASV valstsvienību.