Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Hokejs

Slepenais bordelis, medaļa par pārgulēšanu un sāņsoļi – lielākie olimpiskie seksa skandāli

Slepenais bordelis, medaļa par pārgulēšanu un sāņsoļi - lielākie olimpiskie seksa skandāli 3

Četrgades nozīmīgāko sporta pasākumu jeb olimpiādi bieži vien dēvē par seksa spēlēm. Sportisti ne tikai dodas pretī svarīgākajiem startiem savās karjerās, bet olimpiskais ciemats ir laba platforma, kur iztrakoties un iepazīties ar citu valstu pārstāvjiem. Tomēr viss nav tik balts, kā tas izskatās. Slepenais bordelis, medaļa par pārgulēšanu un sānsoļi – lielākie olimpiskie seksa skandāli.

Tas, ko tu nezināji par olimpisko spēļu talismaniem

Tas, ko tu nezināji par olimpisko spēļu talismaniem

Olimpisko spēļu talismana tradīcija tika aizsākta 1968. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Grenoblē. Olimpiskie simboli ir ikonas, karogi un talismani, kas tiek izmantoti, lai atbalstītu šo vērienīgo sporta pasākumu. Daži no tiem vairāk tiek izmantoti olimpisko spēļu laikā, taču citi tiek izmantoti visu laiku. Parasti tas ir olimpisko spēļu organizētājvalstī dzīvojošs, personificēts dzīvnieks.

Elvis Merzļikins – aizvadītās sezonas Šveices čempionāta labākais vārtsargs

Elvis Merzļikins - aizvadītās sezonas Šveices čempionāta labākais vārtsargs

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins atzīts par aizvadītās sezonas Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) labāko vārtsargu. Lugano komandas vārtsargs Merzļikins aizvadītajā sezonā NLA regulārajā čempionātā 46 spēlēs vidēji mačā ielaida 2,76 ripas, atvairot 92,2% metienu, kas bija otrs labākais rādītājs līgā.

Lipmans: olimpiskajā kvalifikācijā spēsim sapulcēt spēcīgāko sastāvu

Lipmans: olimpiskajā kvalifikācijā spēsim sapulcēt spēcīgāko sastāvu

LHF prezidents Kirovs Lipmans atzina, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi, kuriem sezona jau būs sākusies, nedrīkstēs spēlētājus nelaist uz septembrī gaidāmo Phjončhanas Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru. Visiem klubiem būs jāievēro IIHF noteikto starptautisko izlašu pārtraukumu.