Hokejs

Smieties vai raudāt? Girgensons netīšām ielidina ripu savos vārtos

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensona otrdien netīši ieraidīja ripu savos vārtos, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) piekāpās pagājušās sezonas čempionei Pitsburgas “Penguins”.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Neticami – Norvēģijā aizvada hokeja maču ar astoņiem pagarinājumiem

Neticami - Norvēģijā aizvada hokeja maču ar astoņiem pagarinājumiem

Norvēģijas augstākās līgas izslēgšanas turnīrā svētdien tika aizvadīta visu laiku ilgākā hokeja spēle. Izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā “Storhamar” astotajā pagarinājumā. ar 2:1  pārspēja Sarpsborgas “Sparta” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2.

Merzļikins un “Lugano” pārspēj Ķēniņu un “ZSC Lions”

Merzļikins un "Lugano" pārspēj Ķēniņu un "ZSC Lions"

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien ar teicamu sniegumu palīdzēja “Lugano” komandai panākt izlīdzinājumu Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) ceturtdaļfināla sērijā pret sava tautieša Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Cīrihes “ZSC Lions”.

Vārtsargs ”noguļ” vārtus un paliek bez “sausās” spēles

Vārtsargs ''noguļ'' vārtus un paliek bez "sausās" spēles

Kārtējo reizi sportā pierādījās vienas no daudzajām dzīves mācībām – ne vienmēr viss notiek tā, kā gribētos un vienmēr jābūt gatavam. Nacionālās hokeja līgas komandas Sentluisas “Blues” vārtsargam Džeikam Alenam pagalam neveiksmīgi sanāca no rokām izlaist “sauso” spēli.