HK ”Mogo” ar 6:4 uzvar HK ”Liepāja”

0 komentāri

Spēles pēdējās 10 minūtēs gūstot divus vārtus, HK ”Mogo” savā laukumā ”inbox.lv” hallē ar 6:4 uzvarēja HK ”Liepāja” hokejistus.

Pēc precīziem Iļjas Žučkova un Paula Hodzko metieniem liepājnieki izvirzījās vadībā 2:0. Tomēr pēc Nikolaja Jerofejeva metiena vēl pirmajā trešadaļā un Alda Āboliņa precīzā raidījuma paša otrā perioda sākumā, HK ”Mogo” izlīdzināja rezultātu. Kaut arī HK ”Liepāja” pēc Valtera Freija vārtiem vēl reizi izvirzījās vadībā, laukuma saimnieki guva divus vārtus pēc kārtas (Aleksandrs Kerčs un Elviss Želubovskis) – 4:3 otrās trešadaļas beigās. Izšķirošajās 20.minūtēs liepājnieki guva vienus vārtus (Mārtiņš Gipters), uz ko ”Mogo” hokejisti atbildēja ar Andreja Lavrenova un Ronalda Cinka precīziem metieniem, panākot svarīgu HK ”Mogo uzvaru 6:4.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas