HK Mogo ar 6:0 pārliecinoši uzvar Jelgavas Zemgale/LLU

Latvijas čempionātā hokejā HK Mogo pārliecinoši ar 6:0 uzvarēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistus.

Spēles pirmais periods beidzās neizšķirti 0:0. HK Mogo hokejisti nopelnīja četrus noraidījumus, vienu brīdi pat spēlējot trijatā pret pieciem jelgavniekiem. HK Mogo vārtos droši stāvēja Henrijs Ančs, bet daudz laika pavadot mazākumā, rīdzinieki nepārspēja arī Zemgale/LLU vārtu vīru Tomu Konrādu. Toties jau otrās trešdaļas pirmajā minūtē Sergejs Durdins guva HK Mogo pirmos vārtus. Turpinājumā Konrādu divreiz pārspēja arī Valerijs Fiļimonovs, pa reizei Aldis Āboliņš, Rūdolfs Prūsis un Elviss Želubovskis un HK Mogo svinēja pārliecinošu uzvaru 6:0.

Pēc 8 spēlēm ar izcīnītiem 15 punktiem HK Mogo Latvijas čempionāta turnīra tabulā ieņem 4.vietu, par punktu atpaliekot no HK Liepāja un HS Rīga/Prizma, un par četriem no HK Kurbads.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs Ventspilī, 25. oktobrī 13.45 ar Latvijas čempioniem HS Rīga/Prizma.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.