HK Liepāja pēcspēles metienos ar 5:4 pārspēj HK Mogo hokejistus

Latvijas hokeja čempionāta spēlē HK Liepāja trešdien izbraukumā pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 uzvarēja turnīra līderus HK Mogo hokejistus.

Pirmajā trešdaļā tika gūti vieni vārti – HK Mogo vārtsargu Henriju Anču pārspēja viens no Latvijas čempionāta rezultatīvākajiem uzbrucējiem Bruno Zabis. Otrā perioda sākumā Mogo nepilnas minūtes laikā pēc Edgara Kurmja un Oļega Sorokina metieniem izlīdzināja rezultātu un izvirzījās vadībā. Liepājnieku vārtsargu Rihardu Cimermani pārspēja arī Miks Lipsbergs, bet viesu labā divus vārtus guva Romāns Ņekļudovs un Edgars Homjakovs, un pēc spēlētām 40 minūtēm rezultāts bija neizšķirts 3:3.

Pēdējā periodā Ronalds Cinks guva vēl vienus vārtus Mogo labā, bet Mārtiņš Gipters rezultātu atkal izlīdzināja, un mača liktenis izšķīrās pēcspēles metienos. Pirmajā sērijā neprecīzi bija gan Aleksandra Kerča un Bruno Zabja izgājieni, Cimermani nepārspēja arī Cinks, bet Homjakovs apspēlēja Anču, izcīnot uzvaru HK Liepāja komandai – 5:4.