Gregam Henkokam trešais pasaules čempiona tituls spīdvejā

0 komentāri

Sestdien Toruņā Polijas Grand Prix spīdvejā amerikānis Gregs Henkoks kļuva par trīskārtējo pasaules čempionu. Kaut arī uzvarēja Henkoka tuvākais sekotājs polis Kšištofs Kaspžaks, amerikānim ar 13 iegūtajiem punktiem pilnībā pietika čempiona titulam.

Gregs Henkoks Toruņas trekā priekšbraucienos izcīnīja trīs uzvaras un pārliecinoši tika līdz pusfinālam, kurā gan palika pēdējā vietā. Taču galveno uzdevumu amerikānis jau bija izpildījis mājniekam Kšištofam Kaspžakam Henkoks bija kļuvis neaizsniedzams un 1997. un 2011.gados izcīnītajiem diviem pasaules čempiona tituliem, Gregs pievienoja arī trešo. Finālā uzvarēja Kaspžaks, pārspējot Andreasu Jonsonu un Jaroslavu Hampelu. 2014.gada sezonas kopvērtējumā Henkokam ir 140, Kaspžakam 132, Nikijam Pedersenam un Tajam Vofindenam pa 121 punktam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas