Gorkša Ergotelis neizmanto vairākumu un zaudē Grieķijas čempionāta spēlē

Latvijas futbola izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā Iraklijas Ergotelis komanda pirmdien cieta zaudējumu Grieķijas augstākās līgas spēlē, kaut 60 minūtes aizvadīja vairākumā.

Aizvadītajā mačā Ergotelis ar rezultātu 1:2 savā laukumā piekāpās Peristeri Atromitos vienībai, kas iepriekš šosezon piedalījās arī UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.

Vairākumā Ergotelis nokļuva jau 16. minūtē, kad noraidīts tika pieredzējušais aizsargs Niks Lazaridis, turklāt uzreiz pēc tam 18. minūtē mājinieki arī izvirzījās vadībā, 11 metru soda sitienu realizējot argentīnietim Estevanam Solari. Tomēr 31. minūtē Atromitos labā izlīdzinājumu 1:1 panāca itālis Stefāno Napoleoni, bet 77. minūtē jau arī Ergotelis palika desmit vīru sastāvā, kad noraidīts tika francūzis Janns Bē-Kans.

Radušos iespēju Atromitos komanda izmantoja, un uzvaru tai četras minūtes pirms pamatlaika beigām sagādāja brazīlietis Marselinju. Gorkšs arī savā piektajā mačā jaunās komandas sastāvā laukumā pavadīja pilnas 90 minūtes.