Goldensteitas Warriors sagādā Hjūstonas Rockets pirmo zaudējumu sezonā

Nacionālajā Basketbola asociācijā Goldensteitas Warriors ar 98:87 uzvarot Hjūstonas Rockets, sagādāja Kevina Makheila komandai pirmo zaudējumu. Warriors ir palikuši vienīgie, kas turpina sezonu bez zaudējumiem.

Iespējams, galvenais iemesls Rockets zaudējumam bija Dvaita Hovarda gripas simptomi, kas atstāja Hjūstonas komandu bez sava pamatcentra. Neskatoties uz Hovarda trūkumu, pirmo puslaiku Rockets uzvarēja 56:48.

Pēc pārtraukuma Warriors vajadzēja tikai nepilnas piecas minūtes, lai izvirzītos vadībā. Divus trīspunktniekus iemta Stefans Karijs, kam ar pieciem punktiem piebalsoja Klejs Tompsons. Hjūstonai garām meta gan Džeimss Hārdens, gan Trevors Ariza un Džons Terijs.

Pēdējā ceturtdaļā pēc Aizejas Kenana tālmetiena Rockets izlīdzināja rezultātu 80:80, bet spēles beigās Warriors atkal meta precīzāk un uzvarēja 98:87. Karijs iemeta 6 trīspunktniekus no 9 un guva 34 punktus. Hjūstonas aizsargiem Hārdenam un Kenanam 22 un 21 punkts.