Girgensons gūst vārtus, Bufalo Sabres vēlreiz apspēlē Monreālas Canadiens

Zemgus Girgensons gūst savus septītos vārtus sezonā un viņa Bufalo Sabres sagādā Monreālas Canadiens otro zaudējumu divās dienās – 4:3.

Pirmās trešdaļas 15.minūtē Tailera Enisa metienu atvairīja Canadiens vārtsargs Dastins Tokarskis, bet pirmais pie ripas bija Zemgus Girgensons un guva savus septītos vārtus sezonā.

Otrajā periodā Monreālas uzbrucējs Brendans Galahers izlīdzināja rezultātu, bet pēdējā trešdaļā abas komandas guva vēl pa diviem vārtiem un spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti 3:3.

Pēcspēles metienu sērijā abi vārtsargi Jonas Enrots un Dastins Tokarskis atvairīja pirmos četrus pretinieku izgājienus, ieskaitot Girgensona mēģinājumu. Piektajā reizē neveiksmīgs bija arī Canadiens centrs Tomašs Plekanecs, bet Braians Flins, kurš guva arī Sabres trešos vārtus pamatlaikā, apspēlēja Tokarski, kas ļāva Bufalo hokejistiem otro reizi divās dienās uzvarēt Canadiens.

Zemgus Girgensons uz ledus bija nepilnu 21 minūti, trāpīja vārtos savu vienīgo metienu, izpildīja 3 spēka paņēmienus un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.