Girgensonam vienpadsmitie vārti sezonā, Sabres ar 2:5 piekāpjas Senators

Nacionālās Hokeja līgas pirmdienas spēlē Zemgus Girgensons guva savus vienpadsmitos vārtus šajā sezonā, tomēr viņa Bufalo Sabres ar 2:5 piekāpās Otavas Senators.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Mets Molsons no zilās līnijas piespēlēja Zemgum Girgensonam uz Senators vārtu priekšu. Latviešu uzbrucēja pirmo metienu Otavas vārtsargs Kreigs Andersons atvairīja, tomēr Girgensons cīņā ar aizsargu Kodiju Sesi ar atkārtotu metienu guva savus vienpadsmitos vārtus šajā sezonā un izvirzīja Sabres vadībā 2:1.

Diemžēl, otrā perioda beigās un pēdējo 20 minūšu laikā divas reizes Bobijs Raians, vienreiz Klarks Makarturs pārspēja Sabres vārtsargu Jonasu Enrotu, Kolins Grīnings iemeta ripu tukšos vārtos, un Senators izcīnīja uzvaru ar 5:2.

Zemgus Girgensons uz ledus bija 18 minūtes, pa vārtiem meta 5 reizes, izpildīja 2 spēka paņēmienus, nopelnīja 2 soda minūtes un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.