Girgensonam vārti un piespēle, Sabres zaudējums Minesotas Wild

Zemgus Girgensons ceturtdiena spēlē ar Minesotas Wild guva savus ceturtos vārtus sezonā un asistēja Rasmusam Ristolainenam, bet viņa Bufalo Sabres piedzīvoja kārtējo zaudējumu 3:6.

Girgensons pirmo reizi sezonā guva divus rezultativitātes punktus vienā mačā. Zemgus jau mača otrajā minūtē asistēja Rasmusam Ristolainenam, kurš izvirzīja Sabres vadībā 1:0. Pēc piecām minūtēm Minesota un Bufalo guva trīs vārtu 17 sekunžu laikā. Vispirms Raians Kārters un Nino Nīderaiters pārspēja Sabres vārtsargu Jonasu Enrotu, bet jau nākamajā uzbrukumā Zemgus Girgensons precīzi meta virs Darsija Kempera labā pleca, kas Wild vārtsargam bija pēdējais metiens šajā spēlē – pēc diviem ielaistiem vārtiem viņa vietā stājās Niklass Bakstrēms.

Zviedru vārtsargs, par nelaimi Bufalo Sabres komandai, darbojās ievērojami veiksmīgāk, kas Wild ļāva izcīnīt uzvaru ar 6:3. Zemgus Girgensons 19 minūtēs pa vārtiem meta 2 reizes, izpildīja 3 spēka paņēmienus un spēli beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.