Girgensonam vārti, piespēle un uzvara pār Kalgari Flames

Nacionālās Hokeja līgas ceturtdienas spēlēs Zemga Girgensona Bufalo Sabres ar 4:3 uzvarēja Kalgari Flames. Girgensonam vieni gūti, rezultatīva piespēle un spēles trešās zvaigznes tituls.

Pirmo divarpus periodu laikā Mets Molsons un Markuss Folinjo guva divus vārtus Sabres labā, bet Flames rindās izcēlās Marks Džiordano, Deivids Džonss, Šons Monahans, un Kalgari atradās vadībā ar 3:2.

Pēdējās trešdaļas astotajā minūtēs Girgensons atdeva piespēli Taileram Enisam, kurš apslidojis vārtus piespēlēja atpakaļ Zemgum, un viņa metiens nepiesegtajā vārtu stūrī nebija tverams– latvieša devītie vārti šosezon!

Pēc nepilnām piecām minūtēm Kērtiss Glenkross pēdēja brīdī patraucēja Zemgum vēlreiz pārspēt Flames vārtsargu Kari Ramo, bet mirkli vēlāk uzvaras vārtus guva Mets Molsons un Zemgus nopelnīja rezultativitātes punktu.