Girgensonam rezultatīva piespēle, viņa Sabres ”bullīšos” piekāpjas Devils

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, taču viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda izbraukumā ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Ņūdžersijas Devils.

Mača rezultāts tika atklāts septītajā minūtē, kad Devils komandu vadībā izvirzīja pieredzējušais čehu uzbrucējs Patriks Eliāšs. Nedaudz vēlāk Ņūdžersijas klubs gan guva vēl vienus vārtus, taču tiesneši tos neieskaitīja, jo ripa Sabres komandas būrī nonāca pēc spēles ar augsti paceltu nūju.

Bufalo komanda izlīdzinājumu panāca trešās trešdaļas 27. sekundē, kad pēc iemetiena, ko uzvarēja Girgensons, vārtus guva Sabres rezultatīvākais hokejists Tailers Eniss. Pamatlaikā un pagarinājumā vairs cīņas rezultāts nemainījās, savukārt pēcspēles metienu sērijā abi Bufalo kluba izgājieni bija neprecīzi, kamēr Devils realizēja abus.

Girgensons šajā cīņā laukumā pavadīja 22 minūtes un sešas sekundes, kas bija trešais ilgākais spēles laiks komandā, veica četrus metienus, izpildīja četrus spēka paņēmienus un uzvarēja desmit no 17 iemetieniem, kas dueli ļāva noslēgt ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.