Girgensonam iemesti vārti, rezultatīva piespēle, savainojums un uzvara

Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā otrdien izcēlies latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš cīņu nenoslēdza savainojuma dēļ, taču palīdzēja viņa pārstāvētajai Bufalo Sabres izbraukumā ar 4:2 pieveikt Kolumbusas Blue Jackets hokejistus.

Dueļa rezultātu desmitajā minūtē atklāja Koudijs Hodžsons, bet piecas minūtes vēlāk mazākumā Girgensons izrāvās pretuzbrukumā un skaisti apspēlēja mājinieku vārtsargu Antonu Fošberju, panākot jau 2:0. Otrās trešdaļas sākumā Blue Jackets gan vienus vārtus atguva, taču nebija ilgi jāgaida, līdz Marks Peziks un Kriss Stjuarts atjaunoja stabilu Sabres vadību, turklāt ceturto vārtu guvumā rezultatīvu piespēli veica tieši Girgensons.

Tiesa, latvietis spēli beidza priekšlaicīgi pēc tam, kad otrā perioda vidū pretinieka mestā ripa trāpīja viņam pa potīti. Uzbrucējs saviem spēkiem nespēja pamest laukumu, bet savainojuma nopietnība vēl nav zināma, taču Girgensonam var nākties izlaist vairākas spēles.

Girgensons laukumā pavadīja tikai septiņas minūtes un 55 sekundes, veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu sāncenšu metienu. Tāpat latvietis uzvarēja tikai vienā no septiņiem iemetieniem, bet spēles laikā izpelnījās neitrālu lietderības koeficientu.