Girgensona Sabres un Ķēniņa Canucks piedzīvo zaudējumus NHL spēlēs

Zaudējumus Nacionālās hokeja līgas regulārā čempionāta cīņās piektdien piedzīvoja latviešu uzbrucēju Zemgus Girgensona Bufalo Sabres un Ronalda Ķēniņa Vankūveras Canucks.

Girgensona pārstāvētā Sabres savā laukumā ar 1:3 atzina Ņujorkas Rangers pārākumu. Lai gan jau mača 14.sekundē Mets Molsons vadībā izvirzīja Sabres, turpinājumā Ņujorkas klubs pamanījās gūt trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot sev panākumu pār līgas pastarīti.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 26 sekundes un veica trīs metienus pa sāncenšu vārtiem. Latvieša rēķinā pieci uzvarēti iemetieni no 14 un neitrāls lietderības koeficients.

Neveiksmi cietusi arī Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras Canucks, kas izbraukumā ar 2:4 piekāpās Ņūdžersijas Devils hokejistiem. Pirmo 23 mača minūšu laikā Devils pamanījās izvirzīties vadībā ar 3:0, taču trešās trešdaļas sākumā, pateicoties diviem Zeka Kasjena precīzajiem raidījumiem, Canucks pietuvojās līdz minimumam. Tiesa, Ņūdžersijas klubam tomēr izdevās gūt ceturtos vārtus, kad 58.minūtē ripu tukšos viesu vārtos raidīja Maiks Kamaleri.

Ķēniņš šajā cīņā laukumā pavadīja 13 minūtes un 12 sekundes un metienus pa vārtiem neizdarīja. Cīņu latvietis noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Desmit NHL maču laikā Ķēniņš tagad guvis trīs vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, izpelnoties neitrālu lietderības koeficientu.