Girgensona Bufalo Sabres uzvar Canadiens un pārtrauc 14 zaudējumu sēriju

14 zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt Girgensona pārstāvētajai Bufalo Sabres, kas viesos ar 3:2 pārspēja Monreālas Canadiens.

Pirmās trešdaļas laikā Sabres hokejistiem izdevās izvirzīties vadībā ar 3:1, taču cīņas turpinājumā sekoja pamatīgs Canadiens spiediens, kuru viesiem izdevās izturēt, lielākoties pateicoties zviedru vārtsargam Jūnasam Enrotam, kurš atvairīja 32 no 34 pretinieku metieniem un tika atzīts par cīņas pirmo zvaigzni.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un trīs sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus un bloķējot četrus sāncenšu raidījumus. Tāpat latvieša rēķinā desmit uzvarēti iemetieni no 19 un negatīvs lietderības koeficients -2.

Sabres hokejistiem līdz ar to izdevies pārtraukt 14 zaudējumu sēriju, kas ir jauns vienības antirekords. Šī bija garākā kādas NHL komandas zaudējumu sērija kopš 2003.gada. Savukārt līgas antirekords ir 17 zaudējumi pēc kārtas pamatlaikā, ko 1974./75.gada sezonā sasniedza Vašingtonas Capitals, bet 1992./93.gadā atkārtoja Sanhosē Sharks, kad turklāt vienību pārstāvēja arī latvieši Sandis Ozoliņš un Artūrs Irbe.