Girgensona Bufalo Sabres piekāpjas arī Karolīnas Hurricanes

Nacionālajā Hokeja līgā Zemgus Girgensona Bufalo Sabres ceturtdien ar 2:5 piekāpās Austrumu konferences vājākajam klubam Karolīnas Hurricanes, piedzīvojot jau sesto zaudējumu pēc kārtas.

Katastrofāls Bufalo Sabres komandai izvērtās otrās trešdaļas vidus, kad 79 sekunžu laikā tika zaudēti trīs vārti pēc kārtas – Jonasu Enrotu pārspēja Jirži Tlustijs, Eriks Stāls un Viktors Rasks. Karolīnas labā pa precīzam metienam arī Džefam Skineram un Railijam Nešam, bet Hurricanes vārtos abas ripas iemeta Fils Voroni, kuram tie bija pirmie vārti NHL šosezon.

Zemgus Girgensons uz ledus bija 18 minūtes un 22 sekundes, metienus vārtu rāmī netrāpīja, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.