Girgensona Bufalo Sabres ar 2:1 uzvar konferences līderus Monreālas Canadiens

Nacionālās Hokeja līgas spēlē Zemga Girgensona Bufalo Sabres ar 2:1 uzvarēja Austrumu konferences līderus Monreālas Canadiens.

Pirmās ceturtdaļas sākumā Zemgus Girgensons piespēlēja Taileram Enisam, kurš ticis garām aizsargiem, pie vārtiem uz brīdi ripu pazaudēja, bet no neērtās puses mirkli vēlāk trāpīja Korija Praisa nepiesegtajā vārtu stūrī. Ar šo piespēli Zemgus nopelnīja 12 rezultativitātes punktu šosezon.

Trešā perioda 2.minūtē Pjērs Aleksandrs Parento pārspēja Sabres vārtsargu Jonasu Enrotu un izlīdzināja rezultātu. Minūti un 18 sekundes līdz spēles beigām Eniss iemeta ripu Canadiens zonā, tā trāpīja pa aizsargstiklu savienojuma vietu un garām aiz vārtiem izslidojušajam Praisam nokrita vārtu priekšā, kur Mets Molsons guva uzvaras vārtus – 2:1 Sabres septītais panākums šosezon, kas Bufalo hekejistiem lava izkļūt no Austrumu konferences pēdējās vietas.

Zemgus Girgensons uz ledus bija 24 minūtes, pa vārtiem meta vienu reizi un izpildīja 3 spēka paņēmienus.