Girgensona Bufalo Sabres ar 1:2 piekāpjas Otavas Senators

Kārtējo neveiksmi Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā otrdien cieta latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas savā laukumā ar 1:2 piekāpās Otavas Senators hokejistiem.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja viesu komandas zviedru spēlētājs Ēriks Kārlsons, trešās trešdaļas sestajā minūtē Tailers Maijerss panāca izlīdzinājumu 1:1, kad Otavas kluba vārtsarga redzamību bija nosedzis Girgensons. Tomēr uzvaru Senators izrāva septiņas minūtes vēlāk, kad izcēlās čehs Milans Mihaleks.

Ja iepriekšējā mačā līgas pastarīte Sabres izpildīja vien desmit metienus pa vārtiem, atkārtojot vienības antirekordu, šoreiz pa tika veikti 36 metieni, kas ir jauns sezonas rekords.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundes, izceļoties ar trim metieniem pa vārtiem un četriem bloķētiem metieniem, uzvarot desmit iemetienos no 18, bet cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ja sezonas ievadā Girgensonam ilgstoši bija labākais lietderības koeficients komandā, 16 šogad aizvadītajos mačos viņa lietderības koeficients bijis negatīvs -15. Tāpat pēdējās 18 spēlēs viņš izcēlies vien ar trim precīziem metieniem.