Gints Meija un Māris Bičevskis iemet vārtus, ”Dinamo” zaudē 2:3

Vakar Kontinentālās hokeja līgas izbarukuma mačā Rīgas “Dinamo” ar 2:3 piekāpās Zagrebas “Medveščak”. Rīdzinieku labā vārtus guva Gints Meija un Māris Bičevskis, bet Jakubu Sedlāčeku pārspēja Natans Perkovičs, Marks Flads un Bils Tomass.

Otrajā periodā Gints Meija, saņēmis piespēli no Māra Bičevska, ar metienu virs vārtsarga labā pleca samazināja rezultāta starpību 1:2. Pēdējā trešdaļā pats Bičevskis izmantoja lielisku Miķeļa Rēdliha piespēli un otro reizi pārspēja Bariju Brastu. Diemžēl, ar diviem vārtiem bija par maz, un ”Dinamo” zaudēja 2:3.