Zahārovs: Wolfsburg divu vārtu pārsvars ir labs pieteikums uzvarai pār Madrides Real

No četrām UEFA Čempionu līgas pirmajām ceturtdaļfināla spēlēm tikai vienā mačā vārtu starpība bija lielāka par vieniem vārtiem.

Par pārsteigumu parūpējās Wolfsburg, kas savā laukumā uzvarēja Madrides Real 2:0. Barcelona pirmajā spēlē ar 2:1 pārspēja Madrides Atletico, Minhenes Bayern ar 1:0 uzvarēja Lisabonas Benfica, bet Paris Saint-Germain un Manchester City spēlēja neizšķirti 2:2.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Mančestras komandai nedēļas nogalē ārkārtīgi smagi nāca trīs punkti kārtējā Anglijas Premjerlīgas spēlē, turpinot cīņu par vietu labāko četriniekā, tikmēr Lorāns Blāns pie Parīzes komandas stūres varēja atļauties lielu rotāciju, jo viņa komanda jau nodrošinājusi Francijas čempionu titulu. No iepriekšējās UEFA Čempionu līgas spēles dalībnieku starta sastāva PSG rindās visas 90 minūtes aizvadīja tikai centra pussargs Blēzs Matuidi, bet tikai puslaiks tika atvēlēts vārtsargam Kevinam Trapam. Pārējie nemaz nebija pieteikumā, un varēja atpūsties. Čīlietis Manuels Pelegrīni šādu greznību atļauties nevarēja, bet, vai tam būs būtiskas sekas, spriedīsim otrdien. Mančestras klubam pozitīvā ziņa tā, ka pēc traumām atgriezušies ierindā divi pussargi – Jaja Turē un Samirs Nasrī. Sestdien Premjerlīgas spēlē viņu ieguldījums uzvaras kaldināšanā bija acīmredzams.”

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Volfsburgas vienība teicami aizvadot pirmo maču, ir tuvu tam, lai Čempionu līgas sapnis tai turpinātos. Mājās iegūtais divu vārtu pārsvars ir labs pieteikums uzvarai arī summā, tomēr pretiniekos ir Madrides Real, kurai ir pa spēkam deficītu dzēst. Spāņu kluba uzbrukums ir ļoti iespaidīgs, un, ja Zinedina Zidāna vadītā komanda izanalizēs pirmajā spēlē pieļautās kļūdas, nebūs nekāds brīnums, ja pusfinālu sasniegs tieši Real. Savukārt Volfsburgas uzdevums būs pacietīgi spēlēt aizsardzībā un likt lietā savu bīstamāko ieroci – ātros pretuzbrukumus. Tas viss sola ļoti intriģējošu spēli, kur abām vienībām ir reālas izredzes triumfēt divu maču summā.”