Wolfsburg izcīna Vācijas kausu, apbēdina Jirgenu Klopu un Borussia

Pie Vācijas kausa tikusi Wolfsburg vienība, kas fināla mačā ar 3:1 pārspēja Dortmundes Borussia vienību. galvenā Lai gan Wolfsburg pirmā ielaida vārtus, pirmajā puslaikā īsā laikā guva trīs vārtus un noslēgumā triumfēja ar 3:1. Savu pēdējo spēli Borussia  trenera amatā aizvadīja Jirgens Klops.

Jau spēles piektajā minūtē ļoti labi centrējumu izdarīja Sindži Kagava, kurš piespēlēja Pjēram-Emerikam Obamejangam un tas bumbu spēja raidīt vārtos, 1:0 Borussia labā. 22.minūtē Luis Gustavo bija pirmais pie Langeraka atsistās bumbas un panāca Wolfsburgai izlīdzinājumu. Pussargs Kevins De Bruine ar spēcīgu sitienu no distances panāca jau 2:1.

Ivans Perisičs apspēlēja vairākus Borussia spēlētājus un nogādāja bumbu tālāk Basam Dostam, kurš pārlēca visus Dortmundes aizsargs un panāca jau 3:1! Otrajā puslaikā abām vienībām bija labas vārtu gūšanas izdevības, labi darbojās abu komandu vārtu vīri – Langeraks un Benalio. Wolfsburga labi nospēlēja aizsardzībā un spēja spēli noslēgt ar rezulātu 3:1. Wolfsburga pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē triumfēja Vācijas kausa izcīņā. Pēdējo spēli Borussia galvenā trenerā amatā aizvadīja Jirgens Klops, kurš klubu vadīja vairākus gadus.