Višņakovs “bombardē” Beļģijā un ieved komandu kausa 1/8 finālā

Beļģijas kausa izcīņas 1/16 fināla spēlē divus vārtus guvis latviešu uzbrucējs Eduards Višņakovs, palīdzot savai vienībai Westerlo mājās ar 3:2 pieveikt valsts otrās līgas komandu Cercle Brugge.

Latvijas izlases uzbrucējs lieliski uzsāka kausa spēli un jau ceturtajā minūtē izvirzīja savu komandu vadībā, un pirmajā puslaikā vārti vairāk netika gūti. Otro puslaiku neveiksmīgi uzsāka mājinieki un ļāva Cercle Brugge izvirzīties vadībā.

Izlīdzinājumu mājinieki panāca vien 85. minūtē, kad izcēlās Kalīms Hilends, bet 90. minūtē uzvaru izrāva Višņakovs. Kopš ierašanās komandā Višņakovs četros mačos guvis jau trīs vārtus (gan kausa, gan līgas spēlēs).

Atgādinām, ka 12. septembrī Višņakovs guva vārtus jau savā otrajā mačā Beļģijas augstākajā līgā, palīdzot izcīnīt punktu pret Mechelen (2:2).