Virslīgas pārspēles sākas ar drošu FS Metta/LU uzvaru viesos

Sestdien, 21.novembrī, Valmierā startēja pārspēles par vietu Virslīgas čempionātā gaidāmajā sezonā, kurā divu spēļu summā labākais tiks noskaidrots starp Valmiera Glass FK/BSS un FS METTA/Latvijas Universitāte komandām. Pirmajā mačā drošu uzvaru ar 3:1 (1:0) izcīnīja FS Metta/LU, līdz ar to sperot plašu soli pretī savai nu jau 5.sezonai Virslīgā.

Spēle iesākās līdzvērtīgā cīņā un vien 43.minūtē tika atlāts rezultāts – par precīzu sitienu vārtu apakšējā stūrī izcēlās Ingars Stuglis. Uzreiz pēc puslaika pārtraukuma mājinieki rezultātu izlīdzināja, precīzam esot Bruno Bērziņam, savukārt, tuvojoties mača beigām, vēl divas reizes precīzi bija rīdzinieki. Vispirms vadību atjaunoja Gatis Kalniņš, savukārt 9 minūtes pirms pamatlaika beigām punktu intrigai pielika Roberts Uldriķis, uzstādot spēles beigu rezultātu 3:1.Otra spēle notiks trešdien, 25.novembrī, Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā. Mača sākums būs pl.18:00. Komanda, kas nodrošinās vietu Virslīgā 2016.gada sezonai tiks noskaidrota divu spēļu summā.