UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā noslēdzošajā B apakšgrupas spēlē Vācijas vienība Wolfsburg aizraujošā un vārtiem bagātā mačā ar 3:2 pieveica Manchester United, tādējādi britu klubs izstājās no prestižā turnīra.

Spēli aktīvāk uzsāka viesi no Mančestras un tas vainagojās panākumiem. Antonijs Marsiāls pēc teicamas Huana Matas piespēles raidīja bumbu vārtos un izvirzīja vadībā viesus. Tomēr mājinieki nebūt negrasījās padoties – jau pēc trīs minūtēm Wolfsburg panāca izlīdzinājumu.

Centra aizsargs Naldo skaisti uzreiz no gaisa pārspēja Davidu de Heu. 29. minūtē mājinieki vēlreiz šokēja Manchester United. Wolfsburg spēlētāji veica ļoti skaistu un neapturamu kombināciju.

Mača galotne izdevās ļoti dramatiska. 82. minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja Wolfsburg spēlētājs Džošua Džilavodži, un 2:2 uz tablo. Tomēr divas minūtes vēlāk Naldo nokārtoja sev otro vārtu guvumu mačā un sencacionāli izslēdza no turnīra Manchester United, jo britu grands ieņēma trešo vietu apakšgrupā, kamēr Wolfsburg ieņēma pirmo, bet PSV Eindhoven – otro.