UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā mačā VfL Wolfsburg arī viesos ar 3:2 uzveica Beļģijas čempioni Gent. Vācijas kluba uzvaras galvenais kaldinātājs bija augstu vērtētais vāciešu pussargs Juliāns Drakslers, kurš šajā mačā izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem.

Rezultāts tika atklāts šī mača 44.minūtē, kad īsi pirms pārtraukuma izcēlās Drakslers, kurš turklāt bija precīzs arī deviņas minūtes pēc otrā puslaika sākuma, dubultojot viesu pārsvaru. VfL Wolfsburg 60.minūtē panāca jau 3:0, kad vārtus guva Makss Krūze.

Gent nepadevās un pamatlaika izskaņā atjaunoja intrigu šajā mačā, jo vispirms 80.minūtē vienus vārtus atguva mājinieku kapteinis Svens Kumss, bet 89.minūtē rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Kalifa Kolubalī. Gent vienībai neizšķirtu panākt tomēr neizdevās, taču pirms atbildes spēles Vācijā šīs komandas futbolisti nonākuši grūtā situācijā, lai divu spēļu summā gūtu panākumu.