Anglijas Premjerlīgas 36. kārtas mačā graujošo uzvaru izbraukumā izcīnījusi West Ham United vienība, kas ar 3:0 pārspēja West Bromwich Albion komandu. Ar šo panākumu londonieši spēruši platu soli pretim nākamās sezonas Eiropas līgas turnīram.

Uzvaru West Ham United nodrošināja jau pirmajā puslaikā, kad panāca divu vārtu pārsvaru. Vispirms 34. minūtē precīzi sita Čeiks Kujate, bet 45.minūtē Marks Nobls dubultoja rezultātu. Otrajās 45 minūtēs londonieši iesita vēl vienus vārtus un nodrošināja graujošu panākumu ar 3:0. Turnīra tabulā ar 59 izcīnīties punktiem West Ham United ieņem piekto pozīciju, kas garantē dalību Eiropas līgas pamatturnīrā.