Vācijas bundeslīgas čempione Minhenes Bayern UEFA Čempionu līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē ar 1:0 (1:0) pārspēja portugāļu klubu Benfica, sagādājot tai tikai otro zaudējumu pēdējā 21 spēlē.

Minhenē vienīgie vārti tika gūti jau pašā mača sākumā, kad otrajā minūtē izcēlās Čīles pussargs Arturo Vidals, kurš pēc partnera centrējuma no pāris metriem izdarīja neatvairāmu sitienu ar galvu.

Foto

Bayern arī turpinājumā piederēja pārsvars, jo pretinieki izdarīja tikai vienu sitienu vārtu rāmī, kurš gan nebija veiksmīgs. Bayern apliecināja šī dueļa favorītu statusu, lai gan uzvara nav tik iespaidīga, kā Vācijas čempioni vēlētos.

Čempionu līgas astotdaļfinālā Minhenes klubs dramatiskā duelī no tālākās cīņas izslēdza pērnā gada finālistus Turīnas Juventus. Pirmā cīņa Turīnā noslēdzās 2:2, bet atbildes mačā mājās Bayern guva uzvaru pagarinājumā ar 4:2, piedevām no zaudējuma pamatlaikā izglābās vien kompensācijas laikā. Savukārt Benfica divos mačos ar 1:0 mājās un 2:1 viesos uzvarēja Krievijas čempionus Sanktpēterburgas Zeņit.