UEFA Čempionu līgas pusfinālā iekļuva arī Minhenes Bayern, kas trešdien spēlēja neizšķirti 2:2 ar Lisabonas Benfica, bet divu spēļu summā bija pārāki ar 3:2.

Minhenes Bayern Lisabonā pirmie ielaida vārtus, kad 27.minūtē Benfica vadībā izvirzīja Rauls Himeness, kurš kritienā guva skaistus vārtus ar galvu. Taču 11 minūtes vēlāk Minhenes kluba čīliešu pussargs Arturo Vidals, kurš guva vienīgos vārtus abu komandu pirmajā spēlē, atjaunoja neizšķirtu, pēc kombinācijas izdarot tālu un spēcīgu sitienu.

Otrajā puslaikā Tomass Millers pēc stūra sitiena jau vadībā izvirzīja viesus. Tiesa, 76.minūtē mājinieki pēc Andersona Taliskas ļoti precīza brīvsitiena atjaunoja līdzsvaru uz tablo, taču ar to bija par maz, lai gūtu panākumu divu spēļu summā.

Foto

Čempionu līgas astotdaļfinālā Minhenes klubs dramatiskā duelī no tālākās cīņas izslēdza pērnā gada finālistus Turīnas Juventus. Pirmā cīņa Turīnā noslēdzās 2:2, bet atbildes mačā mājās Bayern guva uzvaru pagarinājumā ar 4:2, piedevām no zaudējuma pamatlaikā izglābās vien kompensācijas laikā. Savukārt Benfica divos mačos ar 1:0 mājās un 2:1 viesos uzvarēja Krievijas čempionus Sanktpēterburgas Zenit.