Pārsteidzošu sniegumu rādošais Džeimijs Vardijs ar diviem vārtiem kaldinājis komandas uzvaru Anglijas futbola premjerlīgas 24. kārtas spēlē, bet Leicester City ar 2:0 savā laukumā apspēlēja Liverpool komandu, paliekot kopvērtējuma līderpozīcijā.

Rezultātu Vardijs atklāja 61.minūtē, kad ar skaistu tālsitienu pārspēja Simonu Miņolē, bet deviņas minūtes vēlāk viņš no tuvas distances dubultoja mājinieku pārsvaru. Leicester City futbolisti kopvērtējumā palika trīs punktus priekšā Manchester City komandai, kas, pateicoties argentīniešu uzbrucēja Serhio Agvero vārtu guvumam, ar 1:0 pārspēja vienu no kopvērtējuma pastarītēm Sunderland.

“Šī ir svarīga uzvara. Zinājām, ka esam trīs punktus priekšā un pēc pozitīva rezultāta varam saglabāt pārsvaru,” izteicās Vardijs, kurš ar 18 precīziem sitieniem šosezon ir premjerlīgas rezultatīvākais spēlētājs. “Tikai no mums bija atkarīgs, vai saglabāsim uzvarētāju mentalitāti. Mēs to paveicām un ieguvām labus trīs punktus.”