Anglijas Premjerlīgas 17. kārtas mačā grandu duelī savā laukumā uzņēma Manchester City. Aizraujošā mačā ar 2:1 pārāki bija Arsenal futbolisti. Uzvaras vārtus lielgabalnieku rindās guva Olivjē Žirū. Tikmēr ļoti skaisti sitieni padevās Teo Valkotam un Jajā Turē.

Arsenal pirmajā puslaikā ieguva divu vārtu pārsvaru, kad izcēlās Teo Valkots un Olivjē Žirū. Tikmēr Mančestras klubs ilgi nespēja atgūt vismaz vienus vārtus, līdz 82. minūtē to paveica kotdivuārietis Jaja Turē, taču ar to nebija pietiekami. Valkots guva savus 100. vārtus Arsenal sastāvā, kamēr Mesuts Ezils veica jau savu 14. rezultatīvo piespēli pēdējo desmit maču laikā.

Pēc šī mača Arsenal galvenais treneris Arsēns Vengers uzslavēja tieši Ezilu, kurš gandrīz visu pagājušo nedēļu bijis slims un tikai svētdien aizvadīja savu pirmo treniņu nedēļas laikā. “Mums nepieciešams futbolists, kurš spēj piespēlēt komandas snaiperiem. Mūsu vienībā lielākoties tas ir Ezils. Viņš ir spēlētājs, kurš ļauj mums uzvarēt,” sacīja Vengers.