Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

UEFA Čempionu līgā aizvadītas grupu turnīra otrās kārtas spēles. E grupā pērnā gada čempione Barcelona vienība savā laukumā tikai mača izskaņā ar 2:1 pieveica Leverkūzenes Bayer komandu. Viesus vadībā izvirzīja Papadopoulos, bet 78. minūtē Serdži Roberto, bet 82. minūtē Luiss Svaress ar teicamu sitienu izrāva uzvaru Barcelona.

Pirmajā grupu turnīra kārtā Barcelona izbraukumā nospēlēja 1:1 ar AS Roma, savukārt Bayer savā laukumā ar 4:1 sagrāva Kaspara Dubras pārstāvēto BATE vienību. Katalāņu komanda mačā ar Bayer piederēja teritoriālais pārsvars, tomēr pirmie vadībā izvirzījās viesi. Pēc stūra sitiena veiklākais Barcelona komandas soda laukumā bija grieķu aizsargs Kiriakoss Papadopoulos, kurš ar galvu guva vārtus. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:1.

Arī otrajā puslaikā Barcelona bija vairāki momenti gūt vārtus, taču tie tika izšķērdēti. Tomēr 78. minūtē Serdži Roberto pēc lieliskas kombinācijas panāca 1:1. Dažas minūtes vēlāk El Hadadi ielauzās Bayer soda laukumā un piespēlēja Svaresam, kurš trieca bumbu zem vārtu pārliktņa. Laimīga uzvara ar 2:1 pērnā gada čempioniem.