UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes mačā Barcelona savā laukumā ar 3:1 pieveica Londonas Arsenal. Mājinieki triumfēja divu spēļu summā ar 5:1.

Mača rezultātu spēles 18.minūtē atklāja brazīliešu uzbrucējs Neimars, kurš nepiesegts saņēma piespēli no Luisa Suaresa un pēc ielaušanās soda laukumā raidīja bumbu vārtos. Otrā puslaika sākumā Arsenal spēles rezultātu izlīdzināja, kad precīzs bija ēģiptiešu pussargs Muhameds Elnenijs, kurš ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu vārtu devītniekā. Tomēr puslaika vidū Barcelona vēlreiz panāca vadību, kad pēc piespēles soda laukumā ar skaistu sitienu vārtu stūrī Svaress panāca 2:1.

Savukārt divas minūtes līdz finālsvilpei trešais no rezultatīvā dienvidamerikāņu trio argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi ar kreiso kāju pārcēla bumbu pāri Arsenal nomināli otrajam vārtsargam Davidam Ospinam, ļaujot Barcelona vienībai svinēt uzvaru ar 3:1. Atgādinām, ka pirmajā abu šo vienību mačā, pateicoties Mesi diviem gūtiem vārtiem, uzvaru ar 2:0 viesos izcīnīja Barcelona.