Pateicoties vārtu guvumam pašā mača izskaņā, Sunderland vienība Anglijas futbola premjerlīgas 26. kārtas spēlē ar 2:1 savā laukumā pārspēja titulēto Mancehester United futbolistus.

Pirmajā puslaikā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet dueļa rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Sunderland futbolists Vahbi Kazri. Tiesa, neilgi līdz lielajam pārtraukumam franču uzbrucējs Antonijs Marsiāls panāca izlīdzinājumu.

Otrajā puslaikā Mančestras klubam neizdevās gūt vārtus, bet 82.minūtē pēc stūra sitiena neveikli nospēlēja United vārtsargs spānis Davids de Heja, kurš nespēja novaldīt pretinieku sisto bumbu. Tas ļāva mājiniekiem gūt vārtus un sagādāt viesiem septīto zaudējumu pemjerlīgā šajā sezonā.

Neveiksme vēl vairāk attālinājusi Manchester United no pirmā četrinieka, kas pēc sezonas nodrošinās iespēju spēlēt UEFA Čempionu līgā. Tāpat zaudējums pastiprinās jau tā esošās spekulācijas par komandas galvenā trenera nomaiņu.