Talantīgajam Markusam Rašfordam gūstot divus vārtus un veicot vienu rezultatīvu piespēli, titulētais Anglijas futbola klubs Manchester United svētdien Premjerlīgas mačā ar 3:2 (2:1) savā laukumā pārspēja principiālo pretinieci Londonas Arsenal.

Par spēles galveno varoni kļuva tieši 18 gadus vecais Rašfords, kurš šonedēļ UEFA Eiropas līgas mačā piedzīvoja debiju Mančestras United sastāvā. Jaunais uzbrucējs ar vārtu guvumiem izcēlās 29. un 31.minūtē, ļaujot mājiniekiem izvirzīties vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Tiesa, pirmā puslaika izskaņā bijušais Mančestras kluba akadēmijas audzēknis Denijs Velbeks, kurš tagad spēlē Arsenal komandā, vienus vārtus atguva.

Otrajā puslaikā Mančestras United atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kad 65.minūtē spāņu pussargs Anders Errera pēc Rašforda piespēles panāca 3:1. Tikai četras minūtes vēlāk Arsenal vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, kad izcēlās Vācijas izlases futbolists Mesuts Ezils.

Lai arī mača izskaņā Londonas klubs kontrolēja bumbu un centās panākt neizšķirtu, to izdarīt tomēr neizdevās.

Rašfords 18 gadu un 120 dienu vecumā kļuvis par visu laiku jaunāko Mančestras kluba futbolistu, kurš spējis vienā premjerlīgas mačā gūt divus vārtus.

Rašfords ceturtdien piedzīvoja debiju Mančestras United sastāvā, pamanoties gūt divus vārtus UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē pret Dānijas vienību Herningas Midtjylland.