No zaudējuma Anglijas Premjerlīgas 7. kārtas spēlē izmukusi pērnā gada čempione Londonas Chelsea, kas gūstot vārtus spēles 79. un 87. minūtē, izbraukumā nospēlēja 2:2 ar Newcastle United vienību.

Pirmajā puslaikā lielāku kvalitāti laukumā parādīja mājinieki un 42. minūtē pēc Chelsea aizsargu nesaprašanās, Newcastle United uzbrucējs Ajozi Peress skaisti pārspēja Asmiru Begoviču. Otro puslaiku Žuzē Mourinju trenētie futbolisti uzsāka ar lielu apņēmību, bet 60. minūtē pēc kārtējās viesu nesaprašanās soda laukumā 2:0 panāca nīderlandietis Džordžio Vinlaidums.

Tomēr pērnā gada premjerlīgas čempioni negrasījās padoties un 79. minūtē brazīliešu pussargs Ramirešs ar ļoti skaistu sitienu no 30 metriem bumbu raidīja pašā vārtu devītniekā un panāca 1:2. 87. minūtē Ramireša tautietis Vilians panāca 2:2 un izglāba Chelsea no zaudējuma. Zīmīgi, ka Žuzē Mourinju nekad nav uzvarējis Newcastle United tās stadionā!