Čempionu līgā aizvadītas vairākas grupu turnīra trešās kārtas spēles. Borisovas BATE, bez savainotā Kaspara Dubras savā laukumā ar 0:2 piekāpās čempioniem Barcelona. Abus vārtus kataļāņu kluba rindās guva Ivans Rakitičš.

Kaut Barcelona mačā guva tikai divus vārtus, abas reizes atzīmējoties pēc Ivana Rakitiča sitieniem, kuram rezultatīvas piespēles veica Neimars, kopējā raidījumu pa vārtiem attiecība bija 21:4. Latvijas pārstāvis Dubra guvis savainojumu, tāpēc šajā mačā laukumā nevarēja doties. Savukārt pagājušās sezonas Čempionu līgas uzvarētājai Barcelona joprojām nevar palīdzēt tās lielākā zvaigzne Lionels Mesi no Argentīnas.

Otrajā E apakšgrupas mačā otrdien Vācijas klubs Leverkūzenes Bayer savā laukumā dramatiski cīnījās 4:4 (2:2) ar AS Roma futbolistiem no Itālijas. Pirmajās 20 minūtēs pēc diviem meksikāņa Havjera Ernandesa jeb Čičarito raidījumiem Bayer izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr nākamos četrus vārtus guva “AS Roma” – vēl pirmajā puslaikā divreiz precīzs bija Daniēle de Rosi, bet otrajā puslaikā viņam ar precīziem raidījumiem piebiedrojās Miralems Pjaničs un Jago Falke.