Latvijas futbola izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā Šveices kausa ieguvēja Sion piedzīvoja zaudējumu UEFA Eiropas līgas 1/16 fināla pirmajā spēlē. Sion savā laukumā ar 1:2 piekāpās Portugāles klubam Braga. Atbildes spēlē norisināsies nākamajā trešdienā Bragā, bet astotdaļfinālā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā.

Ceturtdien notikušajā mačā Vaņinam nācās kapitulēt jau cīņas 13.minūtē, kad pēc tālas Andrē Pintu piespēles soda laukumā ieskrēja Braga serbu uzbrucējs Nikola Stojiļkovičs, kurš ar skaistu sitienu panāca 1:0. Ar to gan Sion vienības likstas nebeidzās, jo 11 minūtes vēlāk traumu guva komandas aizsargs Leo Lakruā, kurš maču turpināt nevarēja.

Turpretī otro puslaiku Sion vienība iesāka jau krietni veiksmīgāk. Puslaika astotajā minūtē Sion uzbrukuma līderis Musa Konate no Senegālas ar skaistu sitienu panāca neizšķirtu. Tiesa, septiņas minūtes vēlāk viesi atjaunoja vadību. Pēc Braga pussarga Rafas Silvas tālsitiena Vaņins uzminēja bumbas lidojuma virzienu, taču sitiens bija pārāk spēcīgs, lai to apturētu. Turpinājumā mājiniekiem mača rezultātu izlīdzināt neizdevās, bet spēles pēdējās minūtēs viņi paguva uzspēlēt vairākumā, jo otro dzelteno kartīti nopelnīja Braga melnkalniešu uzbrucējs Nikola Vukčevičs.