Gatavojoties jaunajai premjerlīgas sezonai, aizvadīts Anglijas Superkauss. Aizraujošā mačā, pateicoties angļu futbolista Aleksa Oksleida-Čemberleina 24. minūtē gūtajiem vārtiem, uzvaru ar 1:0 guva Arsenal un kļuva par Superkausa ieguvējiem.

Maču aktīvāk iesāka Arsenal vienība, taču Chelsea labi darbojās aizsardzībā, turklāt brīžiem spēja izveidot asus pretuzbrukumus. Tomēr 24. minūtē Oksleids-Čemberleins izvirzīja vadībā Arsenal. Lielisku piespēli uz soda laukuma labās puses robežu iedeva Teo Volkots. Čemberleins veica skaistu reidu, vispirms apspēlējot spāņu aizsargu Cēzaru Aspilikvetu, un pēc tam kā no lielgabala iešāva bumbu Tibo Kurtuā sargāto vārtu kreisajā augšējā stūrī.

Otrajā puslaikā pretēji pirmajām 45 minūtēm laukumā dominēja Chelsea spēlētāji, bet gūt vārtus premjerlīgas čempioniem neizdevās, un panākumu svinēja Arsenal vienība. Zīmīgi, ka pārtrūkusi Žuzē Mourinju 13 nezaudēto spēļu sērija pret Arsēnu Vengeru.