Vācijas Kausa futbolā astotdaļfinālā Augsburg savā laukumā uzņēma spēcīgo Dortmundes Borussia vienību. Pateicoties Pjēra Emerika Obamejanga un Henriha Mhitarjana precīzajiem sitieniem Borussia iekļuva ceturtdaļfinālā. Tikmēr Obamejangs šosezon 27 mačos guvis 26 vārtus un turpina savu lielisko formu.

Lai gan viesiem no Dortmundes pirmajās 45 minūtēs piederēja lielāka bumbas kontrole, tomēr radītās izdevības neizdevās realizē. Tomēr spēles 61. minūtē mājinieki salūza. Lukašs Piščeks soda laukumā atrada nevienu nepiesegtu Obamejangu, kurš nekļūdīgi raidīja apaļo priekšmetu vārtu kreisajā augšējā stūrī. Piecas minūtes vēlāk Augsburg vārtu vīrs kapitulēja otro reizi. Henrihs Mhitarjans izdarīja sitienu, bet bumba pēc rikošeta ielidoja vārtos un uzstādot spēles gala rezultātu – 2:0.