Čempionu līgas F apakšgrupas cīņā Londonas Arsenal savā laukumā uzņēma Minhenes Bayern. Momentiem bagātā un aizraujošā mačā ļoti svarīgu uzvaru izcīnīja Arsenal, kas ar 2:0 pieveica Vācijas čempionvienību. Uzvarētāju rindās guva Mesuts Ezils un Olivjē Žirū.

Bayern komanda pozicionāli dominēja mačā, vārtus nespēja gūt ne tās uzbrukuma zvaigzne Roberts Levandovskis, ne citi spēlētāji. Savukārt 13 minūtes pirms pamatlaika beigām Minhenes vienības vārtsargs Manuels Noiers pieļāva sev neraksturīgu kļūdu, nespējot neitralizēt samērā vieglu soda sitienu, un bumbu vārtos ieraidīja francūzis Olivjē Žirū. Bayern centās izvairīties no zaudējuma, pamatlaika pēdējā minūtē Arsenal rindās pretuzbrukumā atzīmējās Mesuts Ezils, duelim noslēdzoties ar 2:0.

Šīs abas komandas sacenšas F apakšgrupā, kuras vēl vienā mačā Grieķijas vienība Pireju Olympiakos izbraukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja Horvātijas čempioni Zagrebas Dinamo. Vārtus 79.minūtē iesita nigērietis Brauns Ideje. Līdz ar to pēc trim kārtām šīs apakšgrupas kopvērtējumā pa sešiem punktiem ir Bayern un Olympiacos kontā, kamēr pa trim punktiem guvušas Dinamo un Arsenal vienības.