Anglijas Premjerlīgas 21. kārtas spēlē dramatisku maču aizvadījušas Newcastle United un Manchester United vienības. Mājinieki prata divas reizes atspēlēties un 90. minūtē izraut dramatisku neizšķirtu 3:3. Viesu labā ar diviem precīziem sitieniem atzīmējās Veins Rūnijs.

Rezultātu, realizējot 11 metru soda sitienu, spēles sākumā atklāja Rūnijs, bet 38.minūtē Džese Lingārds panāca jau 2:0. Vēl pirmajā puslaikā Nīderlandes izlases pussargs Džeordžino Vijnaldums vienus vārtus atguva, bet 67.minūtē ar 11 metru soda sitienu serbs Aleksandars Mitrovičs panāca 2:2. Kaut Rūnijs atguva vadību viesiem, par varoni kļuva Damets, pēc kura sitiena no soda laukuma robežas ripa ielidoja vārtos pēc rikošeta no aizsarga Krisa Smolinga kājas.